středa 19. září 2018

Plzeň tančí swing aneb "I Charleston Pilsen"🇨🇿 K Slavnosti svobody a našemu projektu Plzeň 1945 / Pilsen 1945patří neodmyslitelně již po několik let dobová hudba a tanec. I letos v květnu tomu nebylo jinak a Křižíkovy sady se opět nesly na vlně swingu, avšak tentokrát trochu netradičně. Právě během letošních oslav i v rámci programu projektu PLZEŇ 1945 vznikal videoklip “I Charleston Pilsen“, který byl právě včera slavnostně a oficiálně představen.
Klip společně připravil náš dlouholetý partner kapela Pilsner Jazz Band(píseň It Don’t Mean A Thing If It Ain’t Got That Swing - Duke Ellington, 1931), taneční skupina Dance by Lion's (choreografie Lenka Sekaninová) a VIDEO Factory Production za podpory města Plzně. Jsme rádi, že i náš spolek mohl být při vzniku této záležitosti nápomocen. Na výsledek se nyní můžete nyní podívat i vy. Doufáme, že se Vám bude klip líbit a pomůžete nám ho rozšířit do světa!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

🇺🇸 Period music and dance are inherently part of our project Pilsen 1945 and Pilsen Liberation Festival for several years. And this May wasn't different and city park - Krizikovy sady again carried on a wave of swing, but this time a little unusual. Yesterday, I Charleston Pilsen - a brand new music and dancing videoclip - was officially presented to the public. The shooting took place during this year´s Liberation Festival Pilsen and also during progam of the project Pilsen 1945. The video clip was taken by our partner Pilsner Jazz Band (Duke Ellington´s song It Don´t Mean a Thing If It Ain´t Got That Swing), dance group Dance by Lion´s (choreography by Lenka Sekaninová) and the Video Factory Production with the support of the City of Pilsen. We are happy that our association could also help with it. Now you can see the result. We hope that you enjoy this clip and help us expand it to the world!

Žádné komentáře:

Okomentovat